Reference | Trenérka Kristina

Reference

Petra

Petra

Kristínka je výborné trenérka. Trénovali sme spolu takmer 8 mesiacov a musim povedat, že nemám výhrady. Je to profesionálka s osobnym prístupom, ktoru si prostě každy ihned oblubí.


Petra

Iva

Cvičení s Kristýnou mě bavilo, bylo náročné, ale pestré a zábavné a hlavně půl rok v její péči mi pomohl výborně vytvarovat postavu a získat lepší fyzickou kondici. Cítím se mnohem líp, mám víc energie, přestaly mě trápit problémy se zády. Změny si všimli všichni v mém okolí. Letos v létě jsme s kamarády podnikli náročný desetidenní trek ve vysokých horách, zvládla jsem ho bez větších problémů i s těžkým batohem na zádech, což bych dřív určitě nemohla.

Magdalena Wronková

Magdalena Wronková

Kristýna je velmi dobrá trenérka. Je přátelská a velice ochotná. Cvičení s ní mě opravdu bavilo a doporučuji ji každému,kdo má zájem udržovat se ve formě nebo případně zhubnout. Za pár měsíců s ní jsem dosáhla skvělých výsledků. Kondice se mi výrazně zlepšila a dokonce jsem zhubla pár kilo,což bylo prvoplánovým účelem. Za tu dobu se z nás staly přítelkyně,ale její profesionalita se tím ani v nejmenším nijak nezhoršila....právě naopak. Bylo mi opravdu velkým potěšením trénovat s ní a moc se těším na další spolupráci. Wronková Magdalena

Jarča Kopečná

Jarča Kopečná

Od cvičení s Kristinou jsem si slibovala úlevu od bolestí zad, celkové zpevnění svalstva a vytvarování postavy. Již po několika lekcích jsem se začala cítit výrazně lépe a později se objevily i nějaké ty svaly. Lekce s Kristinou jsou velice příjemné a zábavné. Vyhovuje mi kombinování cviků na strojích, balonech a podložce. Cvičení je tím velice pestré a zapojuje rovnoměrně všechny svaly. Také komunikace s Kristinou je perfektní - oceňuji osobní přístup a okamžité úpravy cviků, pokud mi některý působí problémy. Kromě toho, že Kristina vybírá vhodné cviky a dohlíží na jejich správné provedení, dokáže mě svým přístupem motivovat a posunovat laťku stále výš. Na každé cvičení se těším a vnímám jej jako příjemnou aktivní relaxaci."

Magda Stoklásková

Kristina Arnaudovová je jako osobní trenér velmi pečlivá a zodpovědná, což se odráží v tréninkových lekcích, které jsou detailně připraveny, promyšleny a přizpůsobeny potřebám klienta. Vedle svého profesionálního přístupu, je Kristina i přátelská a milá, proto jsou tréninky s ní příjemnou záležitostí, která splňuje veškerá očekávaní klienta.
Spokojený klient Magda Stoklásková

Barča Rivolová

Barča Rivolová

S Kristinou jsem začala cvičit před pár měsíci a jsem s ní naprosto spokojená. Oceňuji hlavně její individuální péči, velkou trpělivost a permanentně dobrou náladu. Protože jsem člověk od přírody líný, potřebuju nad sebou pevnou ruku, které se mi jejím prostřednictvím dostává. Občas kvůli tomu sice nadávám, ale uznávám, že je v mém případě potřeba. Jestli si tak jako já chcete dát pořádně do těla, pracovat na sobě a zároveň se pobavit, je pro Vás Kristina ten pravý člověk. Na její trénink se člověk vždycky těší

Irena Vlasáková

Se slečnou Kristinou jsem začala cvičit na jaře 2009. Je mi 49 let. Cílem mého cvičení bylo posílit a protáhnout svaly. Kristina dle odborné lékařské diagnostiky sestavila plán cvičení. Chodila jsem k ní 2krát v týdnu.Po 6 lekcích jsem si připlatila další. Cviky ,které jsem na začátku nemohla dělat pro bolesti zad jsem ke konci zvládala dobře. Kristina je velmi pečlivá na dodržování techniky cviků. Není jen počítadlo pro opakování cviků, jako někteří její kolegové. Měla jsem průběžně několik osobních trenérů, tak si to mohu porovnat. Kristina má osobní přistup ke každé klientce. Cviky vybíra cilené pro každou klientku. Je milá a diskrétní. Dobré je ,že studuje i školu se sportovním zaměřením. Osobně jsem s ní byla spokojená! Na cvičení s ní jsem se těšila a vždycky mi něčím rozesmála a to je fajn.
Irena Vlasáková

 Lenka Lenártová

Lenka Lenártová

Kikča je super trenérka. Sestaví tréninkový plán podle Vašich možností a podle toho, jak se zrovna v ten den cítíte. Její program je pestrý, zábavný a zároveň si dáte pěkně do těla. Necítila jsem se tolik unavená a zároveň jsem si zpevnila postavu. Všem vřele doporučuji.

Klárka Čejková

Klárka Čejková

Vážení přiznivci zdravého životního stylu,
Jak víme, zdravý životní styl je v současné době velmi preferovaný a téměř všichni se tak snažíme žít. Sedavé zaměstnání, bolavá záda, žádný pohyb, to vše vede k ochabení organizmu a v budoucnu i k vážným nemocem. Díky mému sedavému a stresově náročnému zaměstnání jsem vyhledala osobního trenéra, abych přeci jen svému zdraví pomáhlala. V osobní trenérce Kristině jsem našla nejen znovu radost z pohybu, ale i patřičnou motivaci. Hned po pár dnech cvičení jsem se cítila mnohem lépe, tělo nebylo tak unavené a začalo se i formovat. Na cvičení s osobním trenérem preferuji i fakt, že protáhnete celé tělo. Bolavá záda či pocit z unaveného těla nic neděláním nemám od té doby, co navštěvuji Kristinu. Velmi se přizpůsobuje požadavkům klienta a co nejvíce dbá, aby cvičení splňovalo požadavky klienta a bylo prováděno dobře a efektivně. Velmi všem doporučuji využít služeb Kristiny Arnaudovové!
Ing. Klára Čejková

Názor mé drahé  polovičky :-)

Názor mé drahé polovičky :-)

Cvičím již více jak 10 let a cvičení je pro mne už více méně denní rutinou. Po takové době jsem již chvílemi trpěl ztrátou motivace a chuti do cvičení. Avšak pokaždé, když jsem šel cvičit s mojí Kristinkou bylo cvičení mnohem zábavnější a veselejší. Je to človíček doslova nabitý energií, která z ní jen vyzařuje a dokáže vymyslet výborný tréninkový plán, který je jak účinný, tak zároveň i zábavný.Na druhou stranu je však velmi důsledná na správné provedení cviků a počet opakování a nikdy ani jedno neodpustí ( spíše přidá) :-) . A když už myslíte, že opravdu nemůžete, ukáže vám že ještě 3 x můžete. Ale právě to je základem úspěchu v čemkoli, člověk sám se málokdy donutí lepšího výkonu, ale pokud má za sebou někoho s podobným přístupem má již z poloviny vyhráno k lepší postavě. Takže se nebojte, zkuste to a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!